Часті питання

З програмою читань Ви можете ознайомитись на сторінці «Програма» . Науковий форум буде проходити у змішаному форматі – очно з дотриманням всіх обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV–2, на базі Premier Hotel Rus (м. Київ, вул. Госпітальна, 4) з одночасною онлайн-трансляцією в мережі Інтернет.

Онлайн-участь (безкоштовно)

Вам надається можливість перегляду трансляції у прямому ефірі, після закінчення якої Ви отримаєте сертифікат, що підтверджує Вашу участь.
Після реєстрації на Вашу електронну скриньку та Viber надійде посилання для перегляду трансляції.
Для реєстрації перейдіть за відповідним посиланням До реєстрації.

Очна участь (безкоштовно)

Читання проходитимуть на базі Premier Hotel Rus (м. Київ, вул. Госпітальна, 4). Попередньо необхідно зареєструватись за посиланням «Реєстрація»

Яким чином я отримаю сертифікат?

При онлайн-участі сертифікат буде надіслано протягом тижня на електронну адресу, вказану Вами при реєстрації, після опрацювання даних. Обов’язково перевіряйте правильність написання електронної скриньки та ПІБ при реєстрації.
При очній участі сертифікат буде видано безпосередньо під час реєстрації у Premier Hotel Rus (м. Київ, вул. Госпітальна, 4).

Інші питання

Якщо у Вас виникають додаткові питання, можете зв’язатись з нами за контактними даними, що Ви знайдете на сторінці «Контакти»